Při koupi produktů od Potěšpsa.cz máte garanci, že peníze z každého koupeného produktu zůstanou v České republice a pomohou těm, kteří si to zaslouží. Společenská odpovědnost a udržitelnost pro nás nejsou jen fráze, ale nedílnou součástí našeho podnikání. Pojďme si to ukázat na konkrétních příkladech.

1. Ryze český výrobek

V naší nabídce naleznete pouze produkty vyráběné v naší zemi. U nás tedy máte jistotu, že peníze z každého koupeného produktu zůstanou v České republice. Výroba produktů v ČR také znamená minimální uhlíkovou stopu ve srovnání např. s hračkami vyráběnými v Číně.

Radim a psi

2. Podporujeme pejskaře a útulky

Za rok 2019 jsme podpořili 9 pejskařských událostí, kterých se celkem zúčastnilo kolem 750 psů.

Podporujeme i psí útulky. Z každé objednávky putuje 5 % ve prospěch Útulku Tibet.

Zároveň jsme partneři projektu Vetík, který přispívá psům z útulků na veterinární zákroky.

3. Vyrobeno v chráněných dílnách

Všechny produkty si necháváme vyrábět na zakázku v chráněných dílnách neziskové organizace BONA o. p. s. Tím pomáháme lidem s psychickými onemocněními zapojit se do pracovního procesu.

Radim a Nikola v Textile Mountain.

4. Jsme součástí cirkulární ekonomiky

Pro velkou část našich hraček, postýlek a většinu pamlskovníků využíváme látky od Textile Mountain. Ta prodává zbytkové látky od předních českých textilek a návrhářských studií.

Dřevěné rámy pro naše postýlky jsou vyrobeny z recyklovaných palet. Jako jejich obaly používáme použité skladovací krabice od oděvních řetězců.

Buďte součástí našeho příběhu. Nakupte naše produkty a udělejte radost nejen svému pejskovi