Jaro začíná. Zde jsou tipy na hračky pro outdoorové aktivity

Venku se pomalu otepluje a od prvních jarních dní nás dělí jen několik málo týdnů. Pro pejskaře bývá obvykle jaro důvodem k radosti, protože umožňuje brát pejska na delší procházky. Na těch se pejsek může pěkně vylítat, dostat do svalu a díky většímu energetickému výdeji dělá doma menší nepořádek. Mnoho pejsků však bývá rádo, když si své venkovní hry okoření některou z hraček. Dovolte nám představit vám pár hraček z našeho sortimentu, které považujeme za vhodné pro venkovní hry.

 

Přetahovadla

Máte 2 a více pejsků? Nechte je se přetahovat. Naše přetahovadlo je vhodné i pro outdoorové aktivity. Je z pevného elastického úpletu, jeho každý spoj je prošit na vícero místech. Díky tomu vydrží i skotačení větších psů. I pokud máte jen jednoho psa, přetahovadlo má smysl. Můžete se s ním s pejskem přetahovat vy. Přetahovadlo úplně nedoporučujeme pro malá plemena.

 

Výhodou přetahovadla je, že se s ním mohou přetahovat psi mezi sebou, stejně jako vy se svým psem.

 

Kosti

Naše rozmarýnové kosti si získaly věhlas mezi pejskaři díky přítomnosti rozmarýnu. To ale není jejich jediná přednost. Díky kompaktnímu tvaru je pejsek může snadno držet v puse i během venčení.

Takhle s kostí rošťačí Radimova Anex.

 

Sluníčko

Když vyjde sluníčko, je třeba vzít ho ven. Že vám tato věta zněla divně? Pak ještě neznáte naše sluníčko s poutky. To je naopak vhodné pro menší pejsky. Pejsek si ho může nosit v tlamičce, stejně jako se o něj přetahovat s jiným psem.

 

A s jakými hračkami si hraje venku rád váš pejsek? Napište nám své tipy na radim@potespsa.cz. Třeba o ně rozšíříme náš sortiment.