Rozšiřujeme sortiment bylinných hraček. Nově máme hračky plněné mátou

Za několik měsíců našeho fungování se ukázalo, že o bylinné hračky mají čeští pejskaři velký zájem. Doposud jsme měli v nabídce jen ty s rozmarýnem. To se ale nyní mění. Do nabídky nově přidáváme také 2 hračky obsahující mátu. Pojďme si nyní představit, proč jsme se rozhodli obohatit náš sortiment právě o tyto 2 hračky a jaké mohou mít pro pejsky výhody.

 

Máta – voňavý bylinný léčitel

To, že máta krásně voní, nemusíme nikomu připomínat. Sám jsem hračky očuchával a vzpomněl si na svěží chuť mojita. Ale jaký má máta dopad na zdraví psů? Veskrze pozitivní. Pomáhá jim od nevolností. Při přímé konzumaci může dokonce odpomoci psům od plynatosti (to bohužel naše hračky nezvládnou, neboť zde pes mátu pouze čichá, ale nežere). Některé zdroje dokonce tvrdí, že máta pomáhá proti radiačním onemocněním. Při konzumaci v nadměrném množství může být máta škodlivá vůči psím ledvinám.

 

Jak využíváme mátu v našich hračkách

Stejně jako v případě rozmarýnových hraček si z máty bereme jen to nejlepší a eliminujeme její možná rizika. Pejsem při hraní mátu cítí, ale nikdy jí nedostane takové množství, aby se projevovala výše zmíněná rizika. Máta je ve výplni společně s vatelínovou výplní a projevuje se především po zmáčknutí hračky. Vůně tedy působí příjemně, ale nikoliv rušivě. Z rozmarýnových hraček máme zkušenost, že vůně bylinek nevyčichne ani po několika měsících.

 

Jaké mátové hračky máme v nabídce

 

Hračky jsou vhodné především pro středně-středně velká plemena.

Máte jakýkoliv dotaz ohledně mátových hraček? Neváhejte a napište nám


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Nařízení EU 2016/679