Rozšiřujeme sortiment o dentální dřevěné hračky. Poznejte je blíže

Už od počátku existence Potěšpsa.cz jsme věděli, že chceme vyrábět co nejvíce přírodní hračky. A co je víc přírodní materiál než dřevo? Proto jsme velmi rádi, že ode dneška máme v našem sortimentu také dřevěné hračky. A ne ledasjaké. Stejně jako v případě textilních hraček i zde jsou naše hračky v ledačemž originální. V čem? To bychom vám rádi ukázali v tomto článku.

 

Prodlení, které mělo smysl

To, že chceme vyrábět dřevěné hračky, jsme věděli již před spuštěním e-shopu. První týdny jsme však měli práce nad hlavu a rozšiřování sortimentu byla poslední věc, na kterou jsme mysleli. To se však po vánoční nákupní mánii začalo měnit.

Již z prvních dnů fungování jsme pochopili, že jsou pejsci, jejíchž nápor elánu nejsou naše textilní hračky schopné zvládnout. Proto jsme se snažili, aby alespoň naše dřevěné hračky byly o něco odolnější. Již v průběhu ledna jsme dostali od výrobce vzorky, které jsme zaslali několika středním a velkým psům k otestování. Pochopili jsme, že u některých pejsků se o nezničitelnost hračky asi nemá smysl snažit, dokud nebudeme dělat hračky z oceli. Dospěli jsme však k poznání, že u velkých psů je běžně využívané břízové dřevo příliš měkké, a proto jsme jej u velkých nahradili jasanem.

 

Skvělý výrobce

Stejně jako v případě textilních hraček nám dřevěné hračky vyrábí chráněná dílna organizace BONA o. p. s. Tentokrát spolupracujeme s jejich dřevařskou dílnou Hobline. I tentokrát děkujeme za obrovskou trpělivost, protože udělat z našich skic reálné hračky si vyžaduje velkou míru kreativity a empatie.

 

Minimalismus a účelnost

Věděli jsme, že chceme hračky nepřeplácané a účelné. Proto jsme vsadili na ryzí minimalismus. Tvar hraček možná někomu může připadat až příliš strohý, ale má své opodstatnění. Tím, že je hračka vyrobena jen z jednoho kusu dřeva, je zabráněno jejímu rozpadu, který bývá u hraček z vícero kusů běžný.

Co je však hlavní? Hračka je skvělá na psí zoubky. Protože má hodně hran a úhlů, pejsek si jejím kousáním zároveň čistí zoubky.

 

Co máme v nabídce?

Hračky pro malé a středně-velké psy vyrábíme z břízového dřeva. Pro velké psy z jasanového. Prohlédněte si, jaké hračky máme v nabídce.

Potřebujete poradit s výběrem hračky pro svého psa?

Pak doporučujeme přečíst si našeho Průvodce výběrem správné psí hračky.

 

Speciální březnová akce

Pokud jste dočetli až sem, máme pro vás ještě jednu dobrou zprávu. Pokud do 31. března 2019 učiníte objednávku nad 699 Kč, dostanete dřevěnou dentální hračku jako dárek zdarma k nákupu. Do poznámky u objednávky doporučujeme uvést velikost dentální hračky, o kterou máte zájem, abychom předešli omylům.