Stále více majitelů psů nám píše ohledně toho, jaké psí hračky mají koupit svému pitbullovi, americkému stafordskému teriérovi apod. V mnoha případů, kdy jim nějaká hračka padla do oka, se spálili, neboť jim ji jejich pejsek rozcupoval do několika málo minut. Proto je naprosto jasné, že jsou při nákupu více obezřetní, než běžní spotřebitelé. Rozhodli jsme se proto udělat tuto stránku, abychom jim s nákupem hraček alespoň lehce poradili.

Již v počátku otevřeně přiznám, že i my jsme se u tohoto typu plemen několikrát spálili. V počátku fungování e-shopu jsme výrazně podcenili sílu stafordích a pitbullích zubů, takže jsme museli několikrát vracet peníze. Myslím ale, že jsme se dokázali použit, takže víme, co nabídnout.

 

Specifika nákupu hraček pro tato plemena

Jedno specifikum je jasné i většině laiků. Tato plemena mají sílu a zároveň jsou přirozeně hravá. Když jim vy, jejich páníčci, koupíte novou hračku, jsou z ní nadšení a chtějí si s ní pohrát. Proto ji vezmou do zoubků a ne každá hračka to vydrží. V čem bývají největší problémy? Obvykle jsou to v těchto oblastech:

  1. nedostatečná tvrdost materiálu, ze kterého je psí hračka vyráběna
  2. nedostatečná kvalita spojů držící jednotlivé kusy látky dohromady
  3. hračka je dělána z příliš mnoha kusů, čímž se zvyšuje riziko zničení

Zkrátka na psí hračku pro tato plemena jsou kladeny výrazně vyšší nároky.

 

Jaké psí hračky pro bull plemena doporučujeme?

Z našeho sortimentu, si myslíme, dokáží vydržet nápor zubů těchto pejsků alespoň po určitou dobu by mohly minimálně tyto hračky:

Dentální dřevěná hračka – velká

Přetahovadlo tyrkysové (zde existuje riziko mírného naškubnutí, které by však nemělo ohrozit funkčnost a bezpečnost hračky)

Přetahovadlo červené (zde existuje riziko mírného naškubnutí, které by však nemělo ohrozit funkčnost a bezpečnost hračky)

 

Stále nevíte, jakou hračku vybrat? Kontaktujte nás?

Stačí vyplnit tento formulář a my se vám do 1 pracovního dne ozveme s odpovědí na váš dotaz. A pokud námi doporučenou hračku váš pejsek zničí, bez řečí uznáme vaši reklamaci.


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Nařízení EU 2016/679