Proč děláme to, co děláme?

Já, Nikola i Daniela máme psy. A rádi jim kupujeme hezké hračky. Bohužel drtivá většina hraček na trhu (existují i samozřejmě výjimky) nás neuspokojovala svou výdrží. Sotva jsme hračky donesli domů, za hodinu už bylo po nich. Většina z nich nebyla vyráběna zrovna z přírodních materiálů, a proto jsme se báli, jaké škodliviny do sebe naši pejsci po rozcupování dostanou.

Tomu jsme řekli ne. Oslovili jsme české chráněné dílny a vyrobili ve spolupráci s nimi takové hračky, jejichž kvalitou, výdrží a materiálem si můžeme být jistí. Hračky pro malá, střední i velká plemena, do kterých mohou kousnout, aniž by se hračky rozpadly. Cítite-li to stejně, neváhejte si u nás nakoupit a garantujeme vám, že jiné hračky už vás pes chtít nebude.

Postupem času jsme pochopili, že radost pejskům a pejskařům můžeme dělat nejen hračkami, a proto jsme to nabídky zařadili také několik dalších psích doplňků jako jsou psí postýlky, pamlskovníky apod.

Výroba v chráněných dílnách

V současnosti vyrábíme veškeré naše produkty v chráněné dílně Jedna bedna a chráněné dílně Hobline provozovanými občanským sdružením BONA o. p. s.. Tato organizace pomáhá s začleňováním do běžného života osobám s duševním onemocnění. Proto víte, že při koupi produktu na Potěšpsa.cz vždy kupujete produkt vyrobený v České republice a zároveň tím podpoříte skvělou myšlenku.

4 důvody, proč nakupovat psí hračky právě na potěšpsa.cz

Nadprůměrná odolnost hraček

Omrzely už vás hračky, které pejsek rozcupuje hodinu po nákupu? Nás také. Proto jsme si založili tento e-shop. Prodáváme hračky, které váš pes nerozcupuje hned, co mu je dáte. Děláme hračky i pro opravdu silná plemena. Hračky jsou členěny dle míry odolnosti pro jednotlivé typy plemen.

Vysoká kvalita materiálů

Někteří pejsci dávají hračkám opravdu zabrat a po čase rozcupují i tu nejodolnější hračku. Nechceme, aby vaši pejsi do sebe dostávali chemické škodliviny, a proto vyrábíme hračky jen z přírodních materiálů.

Originální české výrobky z chráněných dílen

Nedovážíme levné výrobky z druhého konce světa, které pak neprodáváme za draho. Chceme si být jisti vysokou kvalitou našich výrobků, a proto jsme ke spolupráci oslovili chráněnou dílnu BONA o. p. s. Všechny výrobky si navrhujeme sami a necháme vyrábět na zakázku, takže je najdete jen u nás.

Exkluzivní servis

Nechceme, abyste u nás nakoupili jen jednou, ale opakovaně. Proto vám chceme poskytnout ten nejlepší servis. Ten zahrnuje pohodlné doručení objednávky, možnost platby kartou, mnoho možností doručení a případné vyřízení reklamací do 7 dní. Pro stálé zákazníky nabízíme speciální slevy. Navíc nyní při objednávce nad 499 Kč neplatíte poštovné.

Líbí se vám, co děláme?

Pak nezbývá nic jiného, než naše hračky vyzkoušet.

Nejlepší cesta, jak posoudit kvalitu našich hraček, je vyzkoušet je. Máme v nabídce hračky pro malé, střední i velké psy. Takže si určitě vyberete.