Zpátky ve hře

Nějakou dobu jsme se vám odmlčeli. Uvědomili jsme si totiž, že provozovat Potěšpsa.cz nejde jen jako “šolich” po večerech, aniž bychom se zpronevěřili našemu poslání – dopřávat vaším čtyřnohým parťákům ty nejlepší hračky a pelíšky a vám ten nejkvalitnější zákaznický zážitek. Provoz Potěšpsa.cz jsme tedy na začátku roku dočasně pozastavili do doby, dokud nebudeme mít na projekt adekvátní množství času. Ta doba přišla právě teď. 😊 Jsme tedy zpátky ve hře. Jaké jsou novinky?
  • ✅Radim se projektu věnuje na plný úvazek, aby zajistil maximální kvalitu u každé vaší objednávky.
  • ✅Spustili jsme nový web https://www.potespsa.cz – mrkněte na něj a dejte nám do komentářů feedback. 😉
  • ✅Rozšířili jsme nabídku o mnoho nových modelů hraček. Novinkou jsou hlavně kožené hračky a hračky plněné vachtou. Odkazy na novinky naleznete níže v komentáři. 🔽
  • ✅Rozhodli jsme se, že nebudeme podporovat už jen jeden útulek, ale 5 % z hodnoty vašich objednávek budeme rozdělovat mezi vícero útulků, které zrovna potřebují vaši pomoc.
  • Usilujeme o to, abyste naše produkty nalezli ve vašich oblíbených zverimexech a jiných obchodech či e-shopech. Pokud máte zverimex či jiný obchod, kde byste rádi prodávali naše zboží, kontaktujte nás.
Věříme, že vám zachováte stejnou věrnost jako v minulosti a uděláte svým čtyřnohým kamarádům radost nákupem našich hraček a postýlek nebo sami sobě nákupem pamlskovníku.”

Chcete dostávat podobné články do svého e-mailu? Dejte nám na sebe kontakt.

Kromě článků vám občas zašleme i nějakou tu obchodní nabídku

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Nařízení EU 2016/679